FREZOWANIE CNC

Doskonałe zaplecze kadrowe i techniczne pozwalają nam kompleksowo realizować zlecenia w branży obróbki skrawaniem. Jedną z naszych specjalności jest frezowanie CNC różnego rodzaju materiałów. Wszystkie zadania wykonujemy w oparciu o nowoczesne i wydajne maszyny sterowane numerycznie – stosowanie najnowszych technologii umożliwia nam nie tylko na standardową obróbkę powierzchni w 2D, ale też frezowanie 3D.

Nowoczesny park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pracowników to kluczowe elementy, mające wpływ na zadowolenie Klienta i możliwość realizowania przez nas różnorodnych, najbardziej skomplikowanych zleceń.

Staramy się łączyć precyzję i terminowość działania z profesjonalizmem usługi – dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Maksymalna dostępna powierzchnia robocza:

3000 mm x 2000 mm x 700 mm

Dla kogo

 Agencje reklamowe
 Architekci
 Dekoratorzy wnętrz
 Stolarze
 Uczelnie

Materiały

Usługi frezowania wykonujemy na powierzonych materiałach. Możemy również skalkulować usługę z naszymi materiałami.

•  Plastiki (PMMA, PCW, PC, HPL, kompozyty DiBond)

•  Drewnopochodne (MDF, HDF, sklejka, płyty wiórowe,    laminaty)

•  Drewno

Formaty plików

Do wyceny prosimy o wysyłanie rysunków wykonawczych w poniżysz formatach:

.dwg  .dxf  .step  .obj  .pdf

Nasz ploter CNC

Frezowanie cnc wykonujemy na ploterze marki KIMLA o dużym polu roboczym 3 m x 2 m

Dlaczego tak duży format?

Format ten pozwala na produkcję zarówno małych jak i dużych elementów. Wymiar 2 x 3 metry, gwarantuje możliwość obróbki większości, dostępnych na rynku rozmiarów płyt, poddających się frezowaniu CNC.

Frezowanie cnc na dużej powierzchni roboczej daje same korzyści.

Dzięki dużej powierzchni frezarki i zastosowaniu nestingu, możemy wykorzystać do maximum obrabiany materiał. Dodatkowo, możemy podejmować się prac wielkoformatowych, bez konieczności łączenia elementów.

Materiały w jakich wycinamy.

Wycinamy w materiałach takich jak: styropian, gips, drewno, sklejka, mdf, płyty meblowe, płyty stolarskie, laminaty, tworzywa sztuczne m.in. plexi, poliwęglan/PC, PP, ABS, PA, corian, styrodur, kompozyty typu dibond, płyty włókno-cement Euronit i wiele innych.

kimla-1